Sparing Sieradz 23.01.2016

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w Sieradzu. Tam rozegraliśmy sparing z drużyną Warty Sieradz Jr. rocznik 2008. Przez 1,5 godziny nasi chłopcy mogli rywalizować z bardzo wymagającym rywalem. Jak to jest w zwyczaju między tymi drużynami, zawody obfitowały w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Bardzo cieszą nas zdobywane bramki, ale jeszcze bardziej gra naszej drużyny. Dużo akcji granych od tyłu, wymienność podań, przegląd pola oraz skuteczność w wykańczaniu akcji, to na pewno mogło się podobać. Podsumowując, należy pochwalić naszych chłopców za zaangażowanie, grę zespołową oraz strzelone gole. Brawo "Mali Rycerze"!

Bramki dla Pogoni zdobyli: Oskar "Siwy" Kowalczyk x4, Leon Gruszczyński x2, Maksymilian Sterniczuk x2, Kacper Majewski 1, Szymon Sadziński 1, Bartek Siuda 1,

Więcej zdjęć w zakładce "Galeria".